LIGUE AGORA! 210 008 900

Necessita de ajuda? Info: 210 008 901

Állásajánlatok

A világon első és egyik legnagyobb élő, telefonos tévéműsorokat Budapestről több, mint 40 országba gyártó TV produkciós társasága keres csapatába

LÁTNOKOT, ASZTROLÓGUST, GYÓGYÍTÓT

Feladat:

Sorselemzés (kártyavetés, számmisztika, asztrológia és egyéb ezoterikus tevékenységek végzése) televíziós képernyőn keresztül a stúdióból, vagy telefonon keresztül otthonról.

Elvárás:

  •  Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  •  Számlaképesség

Amit kínálunk:

  •  Telefonon otthonról is végezhető munka;
  •  Nemzetközi környezet;
  •  Versenyképes jövedelem.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal és/vagy referenciával, valamint a pozíció megjelölésével a következő email címen: job@eso.tv

NÉMET/FRANCIA NYELVŰ MUNKATÁRSAKAT

Feladata:

  • bejövő hívások kezelése, adatrögzítés
  • fordítás, weboldal tevékenység felügyelete, adások előkészítésében és lebonyolításában való részvétel
  • riportok készítése, hangfájlok hallgatása és elemzése, adatbázis kezelése
  • ügyfélszolgálat

Elvárások:

  • Felsőfokú, magabiztos NÉMET és/vagy FRANCIA nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Pályakezdők és vezető tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, kreativitás, empátia,
  • Proaktív és energikus jellem,
  • Jó szervezési készség;
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • ELŐNY: ÉRTÉKESÍTÉSI TERÜLETEN SZERZETT TAPASZTALAT.

  • Izgalmas, változatos munka,
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi környezet,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Versenyképes jjövedelem.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület
Munkaviszony típusa: főállás
Kezdés: azonnal

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a pozíció megjelölésével a következő e-mail címen: job@eso.tv

SZLOVÁK / CSEH NYELVŰ TELEFONOS DISZPÉCSERT

Feladat:

  • bejövő hívások és elektronikus chat kezelése
  • adatrögzítés
  • ügyfélszolgálati panaszok kezelése

Amit kérünk Tőled:

  • Felsőfokú, magabiztos SZLOVÁK/CSEH nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • pontos, alapos munkavégzés, helyesírás
  • rugalmasság
  • értékesítési és ügyfélközpontú szemléletmód
  • diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk

ELŐNY: CALL CENTERBEN SZERZETT TAPASZTALAT

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés
  • folyamatos belső képzések, rendszeres teljesítményértékelések
  • belső karrierútvonal, ami számodra is nyitva áll

Munkaviszony típusa: részmunkaidő

NORVÉG/ FINN / HÉBER KOORDINÁTORT

Feladata:

  • Emberi erőforrás toborzása, kiválasztása és szervezése
  • Jós csapat koordinálása, tréningezése, felügyelete
  • Weboldal tartalom szerkesztése
  • Folyamatos riportok készítése, adatbázis kezelése
  • Adások előkészítése, lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfoku NORVÉG/SVÉD vagy FINN vagy HÉBER nyelvtudás
  • További nyelvek ismerete előny,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Fiatalosság, rugalmasság, kreativitás, empátia,
  • Stressztűrő képesség, kitartás, türelem,
  • Jó szervezési képesség;
  • Excel, PowerPoint és Word alapos ismerete.

  • Versenyképes jövedelem.

Jelentkezni lehet fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint “koordinátor” pozíció megjelölésével a következő e-mail címen: job@eso.tv További információért látogasson el honlapunkra: www.eso.tv

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS MUNKATÁRSAKAT

A feladat:

  • bejövő hívások kezelése
  • fordítás

  • magabiztos FRANCIA vagy GÖRÖG nyelvtudás szóban és írásban
  • RÉSZMUNKAIDŐ vagy FŐÁLLÁS: NAPPALI ÉS ÉJSZAKAI MUNKAVÉGZÉS

  • stabil munkalehetőség, biztonság
  • a munkakörhöz kapcsolódó teljes körű képzés
  • tervezhető munkaidő-beosztás
  • színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület, Déli pu. környéke

Az önéletrajzodat küldd a job@eso.tv email címre.